Kurs przedłużania rzęs Miu stwarza wspaniałe możliwości zawodowe.

Już po jednym dniu szkolenia.

Kurs przedłużania rzęs - postaw na swój rozwój z Miu

Kurs przedłużania rzęs Miu pomoże Ci otworzyć nowy etap w Twoim zawodowym życiu – niezależnie od tego, czy masz ukończone studia kosmetyczne czy zaczynasz od zera. Przedłużanie rzęs staje się na całym świecie coraz popularniejszym zabiegiem kosmetycznym – w końcu prawie każda kobieta – niezależnie od wieku czy statusu społecznego – chciałaby mieć przepiękne, wyraziste spojrzenie.

Popyt na usługi stylizacji rzęs rośnie

W niesamowitym tempie

Komfort płynący z noszenia sztucznych rzęs jest niepodważalny w związku z czym rośnie w społeczeństwie świadomość kobiet w zakresie  przedłużania rzęs – a wraz ze wzrostem świadomości, rośnie również popyt na tego typu usługi. Rynek nie jest jeszcze przesycony (a wręcz rozwija się w błyskawicznym tempie) – stwarza to wspaniałe możliwości błyskawicznego rozwoju osobistego dla osób, które zdecydują się rozpocząć przygodę jako styliści rzęs.

Ile zarabia stylistka / stylista  rzęs?

Więcej niż myślisz.

Ile można zarobić na przedłużaniu rzęs? To chyba jedno z częstszych pytań osób, które nie miały dotąd styczności z takim zajęciem i wątpią w nie jako źródło poważnego, stabilnego i satysfakcjonującego dochodu.

Prawda jest taka, że stylistki i styliści rzęs często zarabiają znacznie więcej niż menedżerowie w korporacjach. Zachowują przy tym całkowitą niezależność i możliwość samodzielnego planowania swojego czasu pracy.

Kurs przedłużania rzęs - zarobki

Ile dokładnie można zarobić na przedłużaniu rzęs w miesiąc? Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna i zależy od wielu czynników – przede wszystkim od tego czy przyszła stylistka będzie umiała ustalić odpowiednią cenę swoich usług i czy zapewni sobie ciągłość pracy poprzez dotarcie do grona potencjalnych klientek za pomocą prowadzonych przez siebie działań marketingowych. Nie martw się – podczas kursu przedłużania rzęs Miu oprócz przekazania praktycznej wiedzy z zakresu stylizacji rzęs, uczymy również prowadzenia i rozwoju działalności oraz marketingu.

Zarobki stylistki pracującej metodą 1 do 1 przedłużania rzęs.

Kalkulacja przykładowa

Metoda 1 do 1

 • 1 nowa klientka dziennie (1,5h pracy) – cena 150zł
 • 1 uzupełnienie rzęs dziennie – cena 70zł
 • praca 5 dni w tygodniu

4400zł / miesiąc

Metoda 1 do 1

 • 2 nowe klientki dziennie (razem 3h pracy) – cena 150zł/klientka
 • 2 uzupełnienie rzęs dziennie (razem 2h pracy) – cena 70zł/klientka
 • praca 5 dni w tygodniu

8800zł / miesiąc

Zarobki stylistki pracującej metodą 2d – 3d przedłużania rzęs.

Kalkulacja przykładowa

Metody objętościowe

 • 1 nowa klientka dziennie (2,5h pracy) – cena 250zł
 • 1 uzupełnienie rzęs dziennie – cena 100zł
 • praca 5 dni w tygodniu

7000zł / miesiąc

Metody objętościowe

 • 2 nowe klientki dziennie (razem 5h pracy) – cena 250zł/klientka
 • 2 uzupełnienie rzęs dziennie (razem 3h pracy) – cena 100zł/klientka
 • praca 5 dni w tygodniu

14000zł / miesiąc

Zostań stylistką rzęs Miu

Warto.

Kurs przedłużania rzęs - zostań stylistką rzęs

Jak widzisz, stylizacja rzęs to dochodowe zajęcie. Widać to na przykładzie powyższych kalkulacji i – możesz wierzyć lub nie – nie jest to górna granica. Regularnie zaopatrujemy w niezbędne do pracy produkty do przedłużania rzęs stylistki, które zarabiają znacznie więcej – mieszkają między innymi w Polsce i, z tego co wiemy, żyje im się świetnie 🙂

Jak zostać stylistką rzęs?

Kurs przedłużania rzęs Miu to pierwszy etap na drodze ku całkowitej wolności i niezależności finansowej. Warto pamiętać o tym, że szkolenie z przedłużania rzęs metodą 1 do 1 to fundament i każda stylistka – nawet jeśli chciałaby wykonywać jedynie aplikacje objętościowe – musi ukończyć szkolenie podstawowe lub wykazać się umiejętnościami, które potwierdzą zdobytą wcześniej wiedzę. Po opanowaniu przedłużania rzęs metodą 1 do 1, można przystąpić do szkolenia zaawansowanego – stylizacji rzęs metodami objętościowymi.

Nie zwlekaj!

Zapisz się na kurs przedłużania rzęs.

Zadzwoń

+48 502 952 321

Kursy przedłużania rzęs Miu odbywają się w siedzibie PROcosmetics we Wrocławiu.

Dodatkowe informacje: