Akcesoria do przedłużania rzęs Miu

Produkty wspomagające zabiegi stylizacji rzęs

Akcesoria do przedłużania rzęs to szeroka gama produktów wspomagająca i ułatwiająca pracę profesjonalnej stylistki rzęs. Akcesoria stworzone są z materiałów wysokiej jakości tak aby spełniły oczekiwania wymagających klientek.

Płatki kolagenowe pod oczy Miu

Komfort dla Ciebie i Twojej klientki

Pierwszym i sztandarowym produktem, z którego jesteśmy bardzo dumni są kolagenowe płatki pod oczy. Jest to najczęściej i najchętniej wybierany produkt z rodziny Miu. Płatki kolagenowe są bardzo komfortowe w użyciu ich powierzchnia jest całkowicie gładka dzięki czemu nie ma problemu z zahaczaniem się pęset i dostawaniem się włókien do oka. Hydrożelowe płatki Miu są produktem jednorazowego użytku, co daje poczucie bezpieczeństwa zarówno klientce jak i stylistce. Aplikacja płatków jest bardzo prosta, płatki są bardzo dobrze wyprofilowane a dodatkowe nacięcia ułatwiają dopasowanie ich do każdego rodzaju twarzy, usunięcie ich w przeciwieństwie do taśm jest delikatne i nie powoduje zbędnego naciągania skóry. Szczelne podwójne opakowanie pozwala na zachowanie świeżości płatków i chroni je przed wysychaniem.

Akcesoria do rzęs to również szczoteczki, które są niezbędnym elementem w codziennej pielęgnacji rzęs, mogą one również stanowić doskonały prezent nie tylko dla nowych ale i stałych klientek.

Aplikatory bezwłókienkowe ułatwią nakładanie płynnych preparatów takich jak primer czy remover. Dzięki specjalnej powierzchni nie haczą się i nie uszkadzają zaaplikowanych już rzęs. Aplikatory są jednorazowego użytku co bez wątpienia daje komfort klientce.

Stacja do rzęs to ostatnio ulubiony gadżet każdej profesjonalnej stylistki. Pozwala on na utrzymanie rzęs w porządku, ułatwia ich chwytanie i sprawia, że rzęsy prezentują się bardzo estetycznie. Stacja wykonana jest z plastiku, który jest bardzo łatwy w czyszczeniu.

Kamień nefrytu to jedno z najlepszych produktów służących jako podstawka pod klej. Kamień dzięki swojej niskiej temperaturze utrzymuje świeżość kleju i zapobiega jego szybkiemu wysychaniu.

Podkładka silikonowa jest niezbędnym elementem początkującej stylistki lub tej, która pracuje na rzęsach sypkich. Podkładka ułatwia chwytanie rzęs i umożliwia trzymanie jej w stałej pozycji.

Akcesoria do przedłużania rzęs dostępne są w sklepie internetowym PROcosmetics

https://sklep.procosmetics.pl