Kurs instruktorski przedłużania rzęs

Szkolenie dla profesjonalnych stylistów rzęs

Kurs instruktorski przedłużania rzęs - szkolenie profesjonalistów

Kurs instruktorski przedłużania rzęs to szkolenie przeznaczone dla stylistek, które mają doświadczenie w branży i znakomicie radzą sobie z pracą zarówno w metodzie 1 do 1 jak i metodach objętościowych przedłużania rzęs. Szkolenie instruktorskie otwiera następny etap w zawodowej karierze stylistki awansując ją na pozycję mentora i szkoleniowca aspirujących profesjonalistów. Pozwala to na wykorzystanie zdobytej wiedzy i zbudowanie własnego biznesu usługowo-szkoleniowo-handlowego w oparciu o markę Miu wraz z jej wsparciem merytorycznym oraz marketingowym.

Nowe możliwości zarobkowe

Dostępne od zaraz.

Kurs instruktorski przedłużania rzęs otwiera przed Tobą zupełnie nowe drzwi – mając certyfikat Instruktora, stajesz się tym samym Oficjalnym Partnerem Miu i lokalnym dystrybutorem naszych produktów otrzymując możliwość składania zamówień z odpowiednio przygotowanym dla Ciebie rabatem. Oznacza to w praktyce, że oprócz czerpania korzyści z usług przedłużania rzęs i szkoleń przedłużania rzęs, zarabiasz również na odsprzedaży produktów Miu kursantkom, które ukończą u Ciebie szkolenie.

Wsparcie po szkoleniu

Jesteśmy tu dla Ciebie.

Nasza współpraca nie kończy się w momencie uzyskania dyplomu Certyfikowanego instruktora przedłużania rzęs. Zapewniamy wsparcie po szkoleniu instruktorskim – telefoniczne oraz mailowe, dostęp do narzędzi pracy w rewelacyjnych cenach (materiały szkoleniowe dla klientek, dyplomy, asortyment produktowy – zestawy startowe, kuferki, rzęsy, pincety, kleje, płatki kolagenowe, primery, removery, odżywki, cleanery, podkładki silikonowe itp.) oraz do materiałów wizerunkowo-reklamowych (oferty dla klientek kupujących rzęsy po szkoleniu, roll upy, plakaty, karnety, ulotki, koszulki). Ponadto, pomożemy Ci ustalić ceny, doradzimy na co zwrócić uwagę i jak rozwijać działalność. To jednak dopiero początek.

Zależy nam na Twoim rozwoju.

Twój sukces = nasz sukces

Najważniejszą kwestią jest jednak nasz program wsparcia marketingowego dla przyszłych Instruktorów. Zależy nam na współpracy długofalowej dlatego ciągłość wykonywania szkoleń i rozszerzania zasięgu sprzedaży przez nasze Instruktorki jest dla nas kwestią kluczową. Dlatego każde złożone przez Ciebie zamówienie dyplomów dla kursantek skutkuje poinformowaniem szerszego grona odbiorców o Twojej działalności szkoleniowej.  Ponadto, oferujemy możliwość prowadzenia płatnych kampanii reklamowych dla naszych Instruktorów – zarówno poprzez nasze strony internetowe, wyszukiwarki oraz media społecznościowe pomagając w pozyskaniu klientek na szkolenia.

Pomożemy Ci uruchomić biznes

Od razu po szkoleniu.

Zdajemy sobie sprawę, że pozyskanie pierwszych klientek nie będzie łatwe dlatego pierwszą kampanię reklamową przeprowadzimy dla Ciebie od razu po zakończeniu szkolenia. Oznacza to w praktyce, że spora część pieniędzy zainwestowanych przez Ciebie w kurs instruktorski wróci do Ciebie w formie reklamy pomagając Ci w organizacji pierwszych kursów.

Jak zostać instruktorką rzęs Miu?

Musisz się wykazać.

Pierwszym etapem starań o przystąpienie do kursu instruktorskiego niezbędne jest przedstawienie portfolio oraz zaliczenie egzaminu praktycznego, podczas którego sprawdzone zostaną umiejętności z zakresu przedłużania rzęs wszystkimi metodami w obrębie wybranego szkolenia. Po pomyślnym przejściu przez proces weryfikacji można przystąpić do szkolenia. Egzamin jest obligatoryjny, poparty dodatkowym certyfikatem – musimy mieć gwarancję, że nasze Instruktorki prezentują najwyższy poziom umiejętności na rynku.

Przed przystąpieniem do Kursu Instruktorskiego, konieczne jest zaliczenie dwuetapowego egzaminu. Pierwszym etapem jest ocena Portfolio. Po pomyślnej weryfikacji Portfolio, możliwe jest podejście do egzaminu praktycznego. O ile ocena Portfolio jest bezpłatna, to egzamin praktyczny już nie. Koszt egzaminu praktycznego to 300zł brutto i jeśli zostanie zaliczony to kwota ta jest odliczana od kosztu szkolenia na Instruktora Rzęs Miu Lashes.

Po pomyślnym zaliczeniu egzaminu, przystępujemy do intensywnego, dwudniowego Kursu Instruktora Rzęs Miu Lashes.

Kurs Instruktora Rzęs Miu Lashes kończy się egzaminem, który jest wymagany, aby otrzymać Certyfikat Oficjalnego Instruktora Rzęs Miu Lashes. Egzamin polega na przeprowadzeniu szkolenia z przedłużania rzęs pod naszym okiem.

Kryteria oceny portfolio

I – OCENA KANDYDUJĄCEJ PLACÓWKI SZKOLENIOWEJ

1. Ocena estetyki, czystości i bezpieczeństwa pracy placówki szkoleniowej pod kątem wizerunku Miu Lashes na podstawie nadesłanych fotografii lokalu oraz oświadczenia
2. Ocena stanowiska pracy w pomieszczeniu szkoleniowym pod kątem wyposażenia i oświetlenia na podstawie nadesłanych fotografii oraz oświadczenia

II – OCENA UMIEJĘTNOŚCI KANDYDUJĄCEJ INSTRUKTORKI

1. Ocena jakości nadesłanych fotografii pod kątem wizerunku Miu Lashes i możliwości marketingowego wspierania klientki (rozdzielczość, ostrość, oświetlenie, estetyka)
2. Ocena doboru rodzajów rzęs do stanu naturalnego pod kątem stylizacji i modelowania oka na podstawie nadesłanych fotografii (przed i po)
3. Ocena jakości wykonania aplikacji rzęs na podstawie nadesłanych fotografii (przed i po)

Kryteria oceny na egzaminie praktycznym:

1. Przygotowanie stanowiska pracy
2. Higiena i bezpieczeństwo pracy
3. Dbałość o narzędzia pracy i ich odpowiednią ekspozycję w trakcie pracy (i przyszłych szkoleń)
4. Ocena doboru rodzajów rzęs do stanu naturalnego pod kątem stylizacji i modelowania oka
5. Ocena techniki aplikacji rzęs oraz jakości wykonania
6. Ocena czasu i płynności pracy
7. Ocena kontaktu z klientką i jakości obsługi
8. Ocena stanowiska pracy po wykonaniu aplikacji

Jeśli stylizacja rzęs to Twoja pasja, jesteś w tym dobra i uważasz, że jesteś gotowa dzielić się swoją zawodową wiedzą z innymi, zgłoś się do nas.

Kursy na instruktora rzęs Miu odbywa się w siedzibie PROcosmetics we Wrocławiu

http://procosmetics.pl