Preparaty do przedłużania rzęs marki Miu

Sposób na odpowiednie przygotowanie naturalnych rzęs do aplikacji

Preparaty do przedłużania rzęs MIU to linia produktów przygotowujących rzęsy do aplikacji, preparatów do usuwania rzęs oraz utrwalaczy przedłużających trwałość i jakość aplikacji.

Aby aplikacja była nie tylko efektowna ale przede wszystkim trwała niezbędna jest prawidłowe przygotowanie naturalnych  rzęs do zabiegu. Pierwszym i niezmiernie ważnym elementem jest prawidłowe oczyszczenie rzęs z ewentualnych resztek makijażu lub nieczystości. Produktem specjalnie do tego stworzonym jest pianka do demakijażu, która sprawdzi się również w pielęgnacji już przedłużonych rzęs.

Po odpowiednim oczyszczeniu rzęs dla zwiększenia przyczepności kleju stosujemy cleaner oraz primer na rzęsy naturalne. Oba te produkty podane są w wygodnym i higienicznym opakowaniu z atomizerem oraz dużej aż 50ml pojemności.

Stylistki pracujące w zmiennych warunkach atmosferycznych i ceniące sobie szybkie tempo pracy zakochają się w naszym przyspieszaczu do kleju MIU Glue Speed Booster – zaaplikowany na rzęsy znacznie przyspiesza schnięcie kleju oraz zwiększa jego przyczepność.

Niemniej ważnym produktem, który powinien znaleźć się w asortymencie profesjonalnej stylistki jest Remover do usuwania rzęs. Miu w swojej ofercie ma aż trzy removery w płynie w żelu i w kremie , każdy z nich jest skuteczny i w krótkim czasie rospuści klej dzięki czemu z łatwością zsuniemy rzęsy jedwabne z naturalnych.

Remover do ściągania rzęs w płynie jest najlepszym  rozwiązaniem pod względem  ekonomicznym ze względu na swoją niską cenę. Niestety jego płynna konsystencja wymaga dużej wprawy i kontroli podczas zabiegu żeby uniknąć jego dostania się do oka.

Remover w żelu jest produktem bardzo komfortowym w użyciu, ma dość gęstą konsystencję dzięki czemu jego aplikacja jest znacznie łatwiejsza i przyjemniejsza.

Remover w kremie Miu to zdecydowany bestseller wśród removerów – konsystencja pasty jest niezwykle wygodna w użyciu i nie ma ryzyka, że preparat wpłynie do oka. Remover w kremie chociaż najdroższy jest niezwykle wydajny i wystarcza na znacznie dłużej niż remover w płynie.

Preparaty do przedłużania rzęs Miu dostępne są w sklepie internetowym PROcometics

https://sklep.procosmetics.pl