Przedłużanie rzęs z Miu to codzienne piękno bez użycia maskary.
8
page-template-default,page,page-id-8,,qode-title-hidden,overlapping_content,qode-theme-ver-10.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Przedłużanie rzęs z Miu to codzienne piękno bez użycia tuszu.

Już po przebudzeniu.

Przedłużanie rzęs z miu - piękne spojrzenie już po przebudzeniu

Przedłużanie rzęs z MIU to najlepsza i najskuteczniejsza alternatywa dla codziennego tuszowania. Zapewnia codzienne piękno od momentu przebudzenia – bez użycia tuszu, co znacznie poprawia komfort życia i pozwala zaoszczędzić czas. Z drugiej strony, sztuczne rzęsy Miu wywołują efekt spojrzenia nieosiągalny przy użyciu nawet najlepszej maskary.

Przedłużanie rzęs nazywane również “aplikacją” powinno być przeprowadzone przez wykwalifikowaną stylistkę, która na podstawie wywiadu z klientką dobiera optymalną metodę oraz rodzaj rzęs. Przedłużanie rzęs to zabieg bezpieczny i nie powoduje osłabienia rzęs naturalnych – pod warunkiem, że jest prawidłowo wykonany.

Przedłużanie rzęs – na czym to polega?

Przedłużanie rzęs z Miu - na czym to polega?

Zabieg polega na doklejeniu do każdej naturalnej rzęsy klientki od jednej do kilku rzęs sztucznych – w zależności od użytej metody, planowanego efektu oraz typu urody. Odbywa się w pozycji leżącej – zazwyczaj w profesjonalnym salonie stylizacji rzęs ( który często należy do salonu kosmetycznego), w domu stylistki lub – w przypadku stylistek mobilnych – nawet w Twoim domu.

Sztuczne rzęsy zaaplikowane na rzęsy naturalne są odporne na wilgoć, pot i łzy. Przedłużane rzęsy nie kruszą się i nie rozmazują i można je nosić bez względu na rodzaj pracy jaką się wykonuje. Zabieg można powtarzać dzięki czemu możemy cieszyć się pięknym spojrzeniem niemal cały czas.

Rzęsy wykonane są z jedwabiu imitując nasze naturalne rzęsy. Oprócz walorów estetycznych, przedłużanie rzęs z użyciem odpowiednio dobranych produktów może zatuszować niedoskonałości urody np. opadającą powiekę – odwołuje się to do filozofii naszej marki.

Dowiedz się więcej o filozofii marki Miu

Przedłużanie rzęs to wielki świat.

Nie ma jednej, uniwersalnej metody przedłużania i zagęszczania rzęs. Dotychczas najczęściej stosowaną i zarazem fundamentalną metodą było przedłużanie rzęs 1 do 1. W tej chwili ustępuje ona miejsca metodom objętościowym, które dzielą się na 2d, 3d, 4d, 5d itd… Nie byłoby jednak metod objętościowych bez  przedłużania rzęs 1 do 1. Niezależnie od tego, na którą metodę się zdecydujesz, możesz mieć pewność, że Twoje spojrzenie zmieni się nie do poznania.

Która metoda jest najlepsza dla Ciebie?

Wybór zależy od kilku czynników – pierwszym i podstawowym są umiejętności Twojej stylistki rzęs. Drugim – efekt, który chcesz uzyskać. Trzecim – zasobność portfela. Metoda 1 do 1 jest na pewno najtańsza i najszybsza do wykonania. Nie oznacza to jednak, że efekt będzie najbardziej naturalny lub – patrząc w drugą stronę –  że ta metoda jest najgorsza. Rozmowa ze stylistką rzęs powinna Ci pomóc w dokonaniu wyboru.

Metody przedłużania rzęs

Metoda 1 do 1

Przedłużanie rzęs metodą 1 do 1 polega na przyklejeniu do każdej naturalnej rzęsy klientki 1 rzęsy sztucznej. Pozwala to na zwiększenie objętości rzęs – ich długości i gęstości oraz optyczną zmianę kształtu oka.

Dowiedz się więcej o metodzie 1 do 1

Metody objętościowe

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodami objętościowymi polega na przyklejeniu do każdej naturalnej rzęsy klientki od dwóch do kilku rzęs sztucznych, co pozwala na bardzo dużą swobodę stylizacji oczu i uzyskanie dowolnego efektu – od naturalnego do niezwykle spektakularnych, wręcz teatralnych.

Dowiedz się więcej o metodach objętościowych