Rzęsy 1 1 czyli rzęsy 1 do 1 - Sztuczne rzęsy Miu o naturalnym wyglądzie
61
page-template-default,page,page-id-61,,qode-title-hidden,overlapping_content,qode-theme-ver-10.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Rzęsy 1 1 czyli inaczej rzęsy 1 do 1.

Metoda fundamentalna przedłużania rzęs

Rzęsy 1 1 to popularne określenie na przedłużanie rzęs metodą 1 do 1. Polega ona na doklejaniu do każdej rzęsy naturalnej jednej rzęsy sztucznej. Pozwala to na uzyskanie efektu dłuższych rzęs i bardziej wyrazistego spojrzenia.

Przedłużanie rzęs metodą 1 do 1 jest fundamentem dzisiejszych metod stylizacji rzęs, podstawą innych technik i wciąż najpopularniejszym na całym świecie zabiegiem stylizacji oczu. Aplikacja (inne określenie na zabieg przedłużania rzęs) trwa zazwyczaj około 1,5 – 2 godzin i wykonywana jest bezboleśnie przez wykwalifikowaną stylistkę – w większości przypadków z użyciem rzęs jedwabnych. Podstawą kwalifikacji jest zdobycie uprawnień, do tego potrzebny jest specjalistyczny kurs przedłużania rzęs.

Rzęsy 1 1 czyli rzęsy 1 do 1 Miu

Rzęsy 1 1 dają szerokie spektrum możliwości.

Pod warunkiem, że są odpowiednio dobrane.

Rzęsy 1 1 są odpowiednie dla Pań w każdym wieku i pozwalają na uzyskanie dużej różnorodności efektów stylizacji oczu – od efektu naturalnego do teatralnego (używanego np. podczas sesji zdjęciowych). Pozwala na to szeroka gama dostępnych długości, grubości oraz rodzajów podkręcenia w jakich występują rzęsy jedwabne Miu.

Odpowiednio dobrane sztuczne rzęsy, oprócz nadania wyrazistości Twojemu spojrzeniu, mogą również ukryć niedoskonałości urody – na przykład opadający kącik oka. Jeśli ich długość i grubość zostanie właściwie dostosowana, nie obciążą one Twoich rzęs naturalnych i w żaden sposób nie będą Ci przeszkadzać – wręcz przeciwnie – można je nosić bez przerwy i nie poczujesz ich nawet przez sen. Ponadto, sztuczne rzęsy Miu są elastyczne – dzięki czemu się nie kruszą. Można w nich chodzić na basen, saunę i solarium.

Sztuczne rzęsy Miu utrzymują się na rzęsach naturalnych nawet kilka tygodni, co skutecznie skraca czas potrzebny na wykonanie codziennego makijażu. Zaleca się uzupełnianie co trzy tygodnie – wówczas zabieg przedłużania rzęs jest krótszy, pozwala to również na utrzymanie ciągłości pożądanego efektu.

Kolejną, a zarazem najbardziej efektowną i naturalną metodą przedłużania rzęs znaną dziś jest przedłużanie rzęs metodami objętościowymi – są to w skrócie rzęsy 3d.