Rzęsy 3d to rewolucja w stylizacji rzęs

Dają nieograniczone możliwości

Rzęsy 3D to popularne określenie na rzęsy objętościowe (lub też rzęsy volume). Jest to rewolucyjna metoda przedłużania i zagęszczania rzęs, która szturmem zdobywa rynek usług stylizacji oczu na całym świecie. Uwielbiana przez aktorki i celebrytki, staje się coraz popularniejsza wśród kobiet o różnym statusie materialnym ze względu na coraz większą dostępność i możliwości jakie stwarza.

Rzęsy 3D to wierzchołek góry zwanej inaczej przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs metodami objętościowymi. W zależności od efektu jaki chcemy uzyskać oraz od możliwości rzęs naturalnych stylistka może zaaplikować kępkę złożoną z dwóch rzęs (wtedy mamy do czynienia z metodą 2D), trzech rzęs (metoda 3D) lub nawet ośmiu cieniutkich rzęs (metoda 8D). Metody objętościowe dzięki swojej różnorodności i lekkości są obecnie najczęściej wybieranym zabiegiem stylizacji rzęs a ich popularność z każdym miesiącem wzrasta.

Rzęsy 3d - rzęsy 2d - rzęsy objętościowe Miu

Rzęsy 3d Miu są miękkie, lekkie i elastyczne.

Zapewniają niesamowity poziom komfortu.

Sztuczne rzęsy Miu stosowane do metod volume są bardzo miękkie, lekkie i niezwykle elastyczne dzięki czemu noszenie rzęs jest praktycznie nieodczuwalne. Bez względu na to czy naturalne rzęsy są rzadkie czy krótkie metody objętościowe pozwalają na precyzyjne zagęszczenie rzęs i uzyskanie efektu równomiernego wachlarza.

Oprócz bezsprzecznych walorów jakimi są długość i zdecydowanie większa objętość rzęs, przedłużanie rzęs metodami volume niesie za sobą szereg dodatkowych walorów. Za pomocą odpowiednio dobranych skrętów i długości możemy wydobyć spojrzenie i sprawić aby było ono jeszcze bardziej przyciągające . Lekkie objętości (2D, 3D) będą doskonałym rozwiązaniem na co dzień eliminując konieczność używania maskary natomiast metody 4D-8D idealnie sprawdzą się przy sesjach zdjęciowych lub innych ważnych okolicznościach.

Rzęsy 3d Miu są trwałe.

Metody objętościowe ze względu na bardzo dużą ilość cieniutkich rzęs utrzymują się dłużej niż klasyczna metoda 1 1 a ewentualne ubytki są mniej zauważalne.