Rzęsy jedwabne Miu

Wysoka jakość w doskonałej cenie.

Rzęsy jedwabne Miu to fundamentalny produkt z szerokiej gamy Miu. Wysoka jakość i perfekcyjny wygląd każdej rzęsy to dla nas podstawowy atrybut, na który zwracamy szczególną uwagę – jest on bowiem istotny zarówno dla komfortu pracy stylistki jak i dla klientki, dla której rzęsy mają być czymś naturalnym i komfortowym.

Rzęsy jedwabne Miu wykonane są z wysokiej jakości materiałów sprawiając, że każda rzęsa w opakowaniu jest identyczna a aplikacja na nich wykonana jest estetyczna, wygodna i praktycznie nie odczuwalna. Sztuczne rzęsy Miu podobnie jak naturalne rzęsy są bardzo elastyczne co sprawia, że nie odkształcają się w trakcie noszenia oraz nie podrażniają oczu np. podczas snu.

Kolor i połysk zostały między sobą bardzo zrównoważone tak aby w efekcie końcowym stylizacja była zbliżona do satynowej czerni podkreślającej naturalny kolor tęczówki.

Rzęsy jedwabne Miu występują w wielu wariantach.

Rzęsy jedwabne Miu występują w bardzo szerokiej gamie skrętów grubości i długości pozwalając tym samym na praktycznie nieograniczoną ilość efektów i stylizacji. Podkręcenie rzęs, które jest jednym z ważniejszych walorów występuje aż w pięciu stopniach rozpoczynając od bardzo delikatnego skrętu J bardzo zbliżonego do naturalnego skrętu rzęs aż po spektakularne podkręcenie D dla Pań lubiących zdecydowany wygląd rzęs.

Grubość rzęs to kluczowy parametr, który warunkuje nam nie tylko efekt końcowy ale bezpośrednio wpływa na obciążenie rzęs naturalnych – im cieńsza rzęsa tym jest ona delikatniejsza dla naturalnej rzęsy klientki. Dlatego rzęsy Miu to aż osiem różnych grubości rzęs.

Długość rzęs jest nie mniej istotnym elementem całej stylizacji ponieważ to dzięki niej możemy zatuszować drobne niedoskonałości lub wydobyć to co w oczach klientki najpiękniejsze. Dbając o komfort naszych i Twoich klientek wprowadziliśmy dziewięć długości rzęs.

Rzęsy jedwabne Miu umożliwiają wygodną pracę.

Rzęsy jedwabne Miu podane są w wygodnych kasetkach, które usprawniają i przyspieszają aplikację oraz w klasycznych woreczkach w formie sypkiej dla tych Pań, które są przyzwyczajone do takiej formy aplikacji.

Rodzina rzęs jedwabnych MIU została wzbogacona o niestandardowe produkty takie jak rzęsy kolorowe, ombre, Y oraz W.

Rzęsy Miu dostępne są w sklepie internetowym PROcosmetics

https://sklep.procosmetics.pl