Sztuczne rzęsy o naturalnym wyglądzie – rzęsy Miu.

Sztuczne rzęsy Miu to odpowiedź na jedną z najważniejszych wizerunkowych potrzeb kobiety – przepiękne spojrzenie. Rzęsy są od lat jednym z największych atrybutów kobiecej urody – piękne rzęsy intrygują, zachwycają i są pożądane przez wszystkie kobiety niezależnie od wieku, pozycji czy statusu. To one podkreślają spojrzenie, nadają mu wyrazistości i zmysłowości. Często są obiektem westchnień i delikatnej zazdrości.

Niestety, nie każda kobieta została przez naturę obdarzona przepięknymi rzęsami. Często są wręcz krótkie lub rzadkie – zdarza się również, że kąciki naszych oczu są lekko opadające. Nie oznacza to jednak, że nic nie można zrobić.

Jak sprawić aby nasze rzęsy zawsze wyglądały perfekcyjnie? Czy jest coś co zastąpi nam codzienne mozolne tuszowanie? I czy jest coś co nie obciąży i osłabi naturalnych rzęs? Jeśli chcesz poprawić wygląd swoich oczu – mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Sztuczne rzęsy Miu

Odpowiedź na potrzeby kobiet.

Sztuczne rzęsy - spojrzenie Miu

Stworzyliśmy dla Ciebie sztuczne rzęsy Miu – delikatne, wykonane z wysokiej jakości jedwabiu z domieszką włókien syntetycznych. Występują w wielu wariantach (podkręcenie, grubość, długość) aby zapewnić maksymalny poziom dopasowania do różnych typów urody. Odpowiednio dobrane i zaaplikowane mogą towarzyszyć  w każdym momencie Twojego życia.

Sztuczne rzęsy Miu zakładane są przez wykwalifikowane stylistki po uprzednim przeprowadzeniu wywiadu z klientką – pozwala to na uzyskanie najlepszego możliwego rezultatu oraz zamierzonego efektu stylizacji oczu.  Rzęsy przedłużone i zagęszczone przez profesjonalną stylistkę nie obciążają i nie wpływają negatywnie na kondycję rzęs naturalnych i z dużym prawdopodobieństwem w krótkim czasie staną się nieodzownym elementem Twojego codziennego wyglądu.

Różnorodność metod przedłużania rzęs pozwala na dostosowanie aplikacji do Twojego wyglądu, stylu, wykonywanej pracy czy okazji. Sztuczne rzęsy Miu zostały stworzone aby pomagać i upiększać, a nie szkodzić i szpecić. Jest to zgodne z filozofią Miu.

Na czym polega zabieg przedłużania rzęs?

Czytaj więcej o rzęsach Miu: