Zagęszczanie rzęs z Miu

Niesamowite spojrzenie każdego dnia.

Zagęszczanie rzęs to coraz popularniejszy wśród kobiet w każdym wieku zabieg zwiększający objętość i gęstość rzęs naturalnych. Jest odpowiedzią na kobiece pragnienie posiadania pięknego, wyrazistego spojrzenia. Wykonywany jest przez wykwalifikowaną stylistkę rzęs. Jest to również inne określenie na przedłużanie rzęs. Polega on na przyklejeniu od jednej do kilku sztucznych rzęs do każdej z naturalnych rzęs zwiększając tym samym ich ilość. Oprócz poprawy ogólnego wyglądu oczu, pozytywnie wpływa również na komfort życia eliminując potrzebę tuszowania rzęs.

Zagęszczanie rzęs jest zabiegiem stosunkowo trwałym – utrzymuje się zazwyczaj do kilku tygodni. Zagęszczone rzęsy nadają spojrzeniu wyrazistości i zmysłowości. Sprawdza się to idealnie  w przypadku rzęs rzadkich lub z ubytkami lub po prostu dla osób, które marzą o pięknym wachlarzu.

Dobierając odpowiedni rodzaj rzęs możemy nie tylko wpłynąć na ich gęstość ale również na podkręcenie i długość. Odpowiednie stopniowanie rzęs może nadać im puszystości i lekkości. Co więcej, rzęsy jedwabne Miu wzmacniają czerń naturalnych rzęs.

Dowiedz się więcej o sztucznych rzęsach Miu