Zestawy do przedłużania rzęs

Optymalne rozwiązanie dla osób rozpoczynających przygodę z Miu

Zestawy do przedłużania rzęs to niezwykle wygodne rozwiązanie. Zdajemy sobie sprawę, że wybór odpowiednich produktów do przedłużania rzęs (zwłaszcza przez początkującą stylistkę) może być bardzo trudny. Asortyment rzęsowy jest bowiem tak duży i różnorodny, że skompletowanie zestawu zabiera dużo czasu i budzi wiele wątpliwości. Dla ułatwienia dokonania wyboru w naszej ofercie znajdziesz kilka zestawów startowych precyzyjnie skompletowanych przez naszego instruktora.

Zestawy do przedłużania rzęs metodą 1 do 1

Zestaw do przedłużania rzęs metodą 1:1 – MINI

Podstawowy zestaw, który będzie najlepszym rozwiązaniem dla początkujących stylistek, które niedużym kosztem chcą zaopatrzyć się w niezbędne produkty. Zestaw zawiera dwie pęsety marki Vetus, kamień nefrytu, podkładkę silikonową, 10 par płatków kolagenowych, primer, szczoteczki 10 szt, aplikatory bezwłókienkowe 100 szt, klej oraz rzęsy.

Zestaw do przedłużania rzęs metodą 1:1 – CLASSIC

Zestaw Classic posiada wszystkie niezbędne produkty do wykonania zabiegu pochodzące z zestawu MINI a dodatkowo został wzbogacony o remover do usuwania rzęs oraz o dodatkowe rzęsy.

Zestaw do przedłużania rzęs metodą 1:1 – EXPERT

Zestaw Expert to największy i najlepiej wyposażony zestaw do przedłużania rzęs metodą 1:1. W skład jego wchodzą dwie pęsety marki Vetus, kamień nefrytu, podkładka silikonowa, 10 par płatków kolagenowych pod oczy, klej 5 ml, primer, remover w żelu, szczoteczki 20 szt, aplikatory bezwłokienkowe 100 szt, taśma oraz 3 duże paletki rzęs lub 9 woreczków rzęs sypkich – a to wszystko zapakowane w profesjonalny kufer.

Zestawy do przedłużania rzęs metodą 2d, 3d, 4d

Metody objętościowe

Zestaw do objętościowego przedłużania rzęs MINI

Idealny zestaw dla stylistek zaczynających swoją przygodę z metodami objętościowymi. Zestaw wyposażony jest w produkty, które znajdą swoje zastosowanie również w metodzie 1 1. W skład zestawu wchodzą: dwie pęsety marki Vetus, kamień nefrytu, podkładka silikonowa, klej do rzęs Volume 5ml (do metod objętościowych), płatki kolagenowe 10 par, szczoteczki 10 par, primer, aplikatory bezwłókienkowe oraz jedna duża paleta rzęs lub trzy woreczki rzęs sypkich.

Zestaw do objętościowego przedłużania rzęs CLASSIC

Zestaw Classic posiada wszystkie niezbędne produkty do wykonania zabiegu, które znajdziesz w zestawie do objętościowego przedłużania rzęs MINI, a dodatkowo został wzbogacony o remover w żelu do usuwania rzęs oraz o dodatkowe rzęsy.

Zestaw do objętościowego przedłużania rzęs EXPERT

Zestaw Expert to największy zestaw do objętościowego przedłużania rzęs. Produkty w nim zawarte starczą na kilkadziesiąt klientek co znacznie obniża koszt zużytych materiałów. Zestaw Expert zawiera: dwie pęsety marki Vetus, podkładkę silikonową, kamień nefrytu, klej do rzęs Volume 5 ml, płatki kolagenowe pod oczy 10 par, remover do ściągania rzęs w żelu, primer, taśma ochronna, szczoteczki 20 szt, aplikatory bezwłókienkowe 100 szt, 3 duże palety rzęs lub 9 woreczków rzęs sypkich. Całość zapakowana jest w piękny profesjonalny kufer.

Zestawy do przedłużania rzęs Miu dostępne są w sklepie internetowym PROcosmetics

https://sklep.procosmetics.pl